Kde působíme

Naše firma Montáže Šátek se specializuje na komplexní služby v oblasti vody, plynu a topenářství.

Sídlo naší firmy je v malé obci Kostelní Lhota, která se nachází v okrese Nymburk, cca 7 km jižně od Nymburka a 7 km od Poděbrad. Odtud vyjíždíme na jednotlivé zakázky a také k haváriím vody, plynu či topení do blízkého okolí v okruhu zhruba 15 km, ale naše působnost zahrnuje celou ČR. K nejčastějším cílům naších výjezdů patří města Kolín, Český Brod a další včetně i těch nejmenších vesniček tohoto regionu.
 

Na co se zaměřujeme

Naší hlavní činností jsou komplexní služby v oblasti vody, plynu a topenářství.

Vodoinstalatérské práce zahrnují vše od instalace přívodů a rozvodů vody do domácností i do jiných objektů. S vodou samozřejmě souvisí i kanalizační přípojky, nebo instalace i opravy odvodů odpadních vod a splašků do septiků, žump nebo domácích čistíren odpadních vod. Pomáháme i s výběrem a instalací čerpadel a domácích vodáren, pokud má zákazník svou vlastní domácí studnu.
 

V oblasti topenářství radíme zákazníkům při výběru optimálního topného systému, který pak realizujeme na klíč. Platí to jak o podlahovém topení, tak o kotlech všech typů. Staré kotle demontujeme, odvezeme a vyměníme je za nové. Do tohoto procesu patří i pomoc při vyřizování žádosti od kotlíkovou dotaci, ozkoušení nového kotle a poradenství týkající se obsluhy a údržby kotlů. Součástí našich topenářských prací je rovněž instalace ústředního topení či výměna radiátorů.
 

Plynoservis zahrnuje nejen realizaci přívodu plynu z veřejného plynovodu do rodinných domů i do jiných objektů a jeho rozvedení uvnitř objektu. Provádíme také revize plynu a odstraňujeme poruchy a havárie plynu. Na základě objednávky zákazníka nejprve poradíme, jaký plynový kotel by pro jejich potřeby byl ideální, poté následuje jeho zakoupení, dovezení a připojení na plynový rozvod.

kde působíme

Centrála

Kostelní Lhota 44
289 12 Sadská
+420 606 742 486