Vodoinstalace

Naše firma se specializuje na montáž a opravy přívodů a rozvodů vody v domácnostech, ale i v průmyslových provozech, úřadech, školách a jiných objektů sloužících veřejnosti.

Součástí naší vodoinstalatérské činnosti je i výměna boilerů a vodovodních baterií a celá řada dalších instalatérských prací souvisejících nejen v přívodem a rozvodem vody, ale také s kanalizačními systémy odvádějícími odpadovou vodu a splašky z rodinných domů i jiných objektů.

Věnujeme se pochopitelně také odstraňování havárií vodovodních přívodů a rozvodů. Z naší základny v Kostelní Lhotě vyjíždíme do okolí v okruhu cca 15 km a provádíme jak instalace, tak odstraňování havárií jak v Praze, tak v okolních městech jako je Kolín, Český Brod a další obce tohoto regionu.

Co přesně nabízíme

Rozvody vody

Mít vodu neustále na dosah patří dnes k běžnému standardu. Každý člověk chce mít vodu k dispozici po pouhém otočení vodovodního kohoutku. Tomu však předchází přivedení vody do domu či bytu z veřejného vodovodního řadu, případně z domácí studny. Ať už se jedná o novostavbu, nebo rekonstrukci staršího domu, měly by být rozvody z kvalitních materiálů, ale zároveň také ekonomicky a energeticky nenáročné. Kvalita materiálu je důležitá vzhledem provozním teplotám a tlakům v trubkách. Rozvody musí splňovat požadavky na technologii montáže a provozní bezpečnost. Všechny tyto požadavky jsou pro nás závazné.

Zákazníkům doporučujeme následující materiál:

  • nerezové trubky Eurotel jsou vhodné pro vnitřní i venkovní rozvody pitné a užitkové vody. Výhodou je jejich speciální struktura, která umožňuje ohýbání až 180° bez použití nástrojů
  • polypropylen má životnost až 50 let, je ekologický, recyklovatelný, hygienicky nezávadný a odolný proti chemikáliím. Trubky se spojují polyfuzním svařováním a oblíbené jsou i díky nízké ceně.

Výměna boilerů

Havárie boileru v domácnosti znamená nepříjemnosti a starosti, kterých vás my rychle zbavíme. Stačí nám sdělit velikost a ostatní již zařídíme sami. Doporučíme vám typ, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, po vzájemné dohodě jej sami koupíme a provedeme jeho montáž. Nejpozději do druhého dne tak budete mít opět teplou vodu.

Výměna baterií

Pokud máte v koupelně či kuchyni starou baterii, která nevypadá nejlépe a už ani pořádně nefunguje, je čas si pořídit novou baterii. Na trhu je dnes velké množství typů a provedení. My vám poradíme optimální typ pro vaše potřeby. Nejprve demontujeme starou baterii a poté namontujeme baterii novou, což je otázka několika minut. Po řádném odzkoušení vám ještě poradíme, jak o baterii pečovat, aby vám sloužila co nejdéle.

Ostatní instalatérské práce

Kromě rozvodů vody, výměny boilerů a baterií nabízíme kompletní instalatérské práce. Jedná se například o výměnu radiátorů, montáž rozvodů ústředního topení nebo montáž podlahového vytápění. Provádíme také opravy rozvodů pitné vody a odpadního potrubí. Součástí naší činnosti je rovněž připojování domů na veřejné kanalizační systémy nebo do septiku, žumpy a domácích čističek odpadních vod. 

imageimageimage

kde působíme

Centrála

Kostelní Lhota 44
289 12 Sadská
+420 606 742 486